2021

Maminka Cali, tatínek Merlin pod Žerčickým kostelem

(vrh CH)

Merlin pod Žerčickým kostelem

Narozen 6.9.2017.
Barva čokoládová.
 
Plnochrupý, skus nůžkový, výška 59 cm.

Krásný, zdravý chovný pes, silné kostry. Má překrásnou hlavu po své mamince Klee. 

Rodiče:
Matteus od Himalájského cedru
Kleopatra z Českomoravské vysočiny

Tatínek Matteus je čistokrevný „cizinec“ v ČR. V jeho rodokmenu najdete pouze zahraniční předky, převážně z Belgie, Švédska a Francie. Je nepříbuzný s většinou fen v ČR.

Merlin je velice přátelské, oddané a klidné povahy. Společně s rodinou a dvěma psími společníky žije v láskyplném prostředí v Děčíně.

HD: 0/0
ED: 0/1 (jeden loket po úraze a operaci)
EIC: N/N
PRA PRCD: N/N
HNPK: N/N
Locus Eebb

Pracovní úspěchy:
KPZ Kařez III.c
KZVPR Roudná I.c
KPZ Habartice II.c
KVZPR Kařez III.c
Image

17.5.2021 CALI

Naše mladá dáma Cali porodila krásných osm štěňátek. Tentokrát máme vrh CH, tím se jména štěňátek budou odvíjet od tohoto písmena.
Máme tedy čokoládové pejsky: Charlie, Charo, Chef, Choco a Chris. Dále pak holčičky černé barvy jménem Chilli, čokoládové Chloé a miloučkou žlutou holčičku jménem Cherri.Štěňátka druhý den po porodu.

Jsou nádherná. Snaží se neustále přisát k mamince. Ta je neuvěřitelně trpělivá, oddaná a starostlivá. Mimča prospívají a mají se čile k světu. Jejich dokonalá malá tělíčka se s neuvěřitelnou silou a vůlí zdokonalují v pohybu.

Jelikož štěňátka překotně rostou a každým dnem se stávají více a více osobností, zaslouží si vlastní galerii fotodokumentace dospívání.

Chápeme, že každý budoucí majitel psíčka by rád viděl, jak jeho nový rodinný příslušník roste a prospívá. Máme tedy oddělenou galerii pro každého z vašich miláčků.
Do každé složky budeme pravidelně doplňovat fotografie, aby jste sami viděli, jak miminka rostou a mění se. Jelikož jsou štěňátka neustále v chumlu a bojují o přístup k mlíčku, společné fotografie naleznete v záložce "U maminky".
Image

U maminky Cali

19.5.2021

Charlie

4.6.2021

Charo

4.6.2021

Chef

4.6.2021

Cherry

4.6.2021

Chilli

4.6.2021

Chloe

4.6.2021

Choco

4.6.2021

Chris

4.6.2021